Bérszámfejto

Posted 3 days ago by Reed Specialist Recruitment Easy Apply Featured
Szeretnél Magyarország egyik vezeto könyvvizsgáló, üzleti és adótanácsadó vállalatánál dolgozni?

Ha a válaszod igen, akkor te Te vagy a mi emberünk!

Nemzetközileg elismert partnerünk részére keressük a legszuperebb bérszámfejtot!

Hogyan is képzeld el egy napodat?
• Különbözo cégek részére készíted el a bérszámfejtést
• Segítesz a TB ügyintézésben
• Részt veszel a munkavállalók be- és kiléptetésében, valamint az év végi zárásokban
• Különbözo nyilvántartásokat kezelsz
• Ápolod a kapcsolatokat és megoldod az ügyfelek problémáit
• Intézed a cafeteria juttatásokat
• És ami a legfontosabb: önállóan végzed a munkádat

Téged keresünk, ha:
• Van tapasztalatod bérszámfejtésben és TB ügyintézésben
• Ügyfélközpontú vagy, és tudod kezelni az emberek kérdéseit
• Alap angollal rendelkezel
• Pontosan és igényesen végzed a munkádat
• Jól priorizálsz, jól be tudod osztani az idodet
• Alapos vagy és részorientált
• Tudod mi az a NEXON, és jól is bánsz vele

Mit kínálunk?
• Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatásokat
• Hosszútávú, fejlodésekkel teli munkalehetoséget
• Fiatalos, pozitív munkakörnyezetet
• Lehetoséget arra, hogy továbbképzéseinken szakmai tudásod gyarapítsd
• Városközponthoz közeli, jól megközelítheto munkavégzést
• Magán egészségügyi ellátást, gyümölcsnapot és well-being szolgáltatásokat

Munkavégzés helye:
13. kerület

Reference: 34075597

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job