This job has ended. Find similar jobs.

Junior Tesztelo

Posted 7 March by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
Vezeto megoldásszállító megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

• Aktív részvétel a követelmények és specifikációk elemzésében, készítésében
• Részvétel a tesztelési módszerek és folyamatok fejlesztésében
• Tesztforgatókönyvek készítése
• Tesztjegyzokönyvek készítése
• Funkcionális tesztelés
• Hibák menedzselése a hibakezelo rendszerben
• Tesztelési kockázatok és prioritások felismerése
• Magasfokú minoség biztosítása a tesztelt projekteken
• Automatizált tesztesetek készítése
• Szoros együttmuködés a fejlesztokkel

Elvárások:

• Min. középfokú végzettség
• Legalább 1 év tapasztalat komplex szoftverek tesztelésében
• Projekt követelmények gyors átvétele
• Megbízhatóság, felelos és minoségre törekvo hozzáállás
• Jó kommunikáció képesség
• Önálló munkavégzés

Elonyök:

• Webes szoftverek tesztelésében szerzett tapasztalat
• Agilis módszertanok ismerete
• ISTQB vizsga
• Angol nyelvtudás
• Tapasztalat automatizált tesztek készítésében
• Selenium plugin ismerete
• soapUI ismerete
• Gyors tanulási képesség

Amit kínálunk:

• A pozíciónak megfelelo fizetés
• Stabil munkahely
• Céges eszközök biztosítása (laptop, telefon)
• Mentorálással segített fejlodési lehetoség
• Professzionális irodai környezet
• Fiatalos, nyitott, közvetlen légkör
• Változatos, önálló feladatok

Lokáció:
Budapest

Elérhetoség:
Gyori Tamás
tamas.gyori@reedglobal.com
+36 1 8833 588

Reference: 34625955

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job