Business Analytik

Posted 6 days ago by Reed Personnel Services Featured
Pro jednu z predních konzultacních spolecností v oblasti vývoje softwaru REED hledá šikovného Business Analytika, který pomuže dotáhnout projekty v oblasti bankovnictví a pojištovnictví do zdárného konce.

Popis pozice:

• analýza požadavku na základe potreb klienta
• tvorba technické dokumentace
• podíl na optimalizaci procesu
• komunikace s vývojovým týmem

Váš profil:

• praxe v oblasti business analýzy ideálne dva roky, ale juniori jsou také vítáni
• analytické a logické myšlení
• velmi dobré komunikacní a prezentacní schopnosti
• znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Nabízíme:

• 5 týdnu dovolené, možnost homeoffice
• odborný rust a rozvoj dovedností - školení, jazykové kurzy
• stravenky, flexipassy
• firemní pernamentku na volnocasovou aktivitu
• a hlavne spokojené kolegy kolem sebe

Lokalita: Praha
Nástup: dle dohody
Plat: dle zkušeností

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete mi prosím Vaše aktualizované CV.
Všechny pozice obsazované REEDem zároven najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podporte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Odpovedí na tento inzerát zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajuv souladu se zákonem c. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údaju.

Lima Pozanová
IT Recruitment Consultant
Email lima.pozanova@reedglobal.com
Mob: +420 725 826 428
www.linkedin.com/in/lima-pozanová/

Reference: 34139166

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job