This job has ended. Find similar jobs.

Xamarin fejleszto

Posted 7 March by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
Egyedi üzleti szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk

kollégát.

Feladatok:

• Microsoft .NET Xamarin és Xamarin.Forms alkalmazásfejlesztés, valamint technikai alkalmazástámogatás (jellemzoen iOS és Android platformokra).
• Adatbázis tervezése és fejlesztése.

Elvárások:

• Megbízható ismeretek .NET, azon belül is kiemelten a XAML alapú UI-ra épülo vastag kliens technológiák területén (Xamarin, WPF, UWP, esetleg WP8.1 vagy SilverLight).
• MVVM architektúra készség szintu alkalmazása.
• Visual Studio használatában eros tapasztalat.
• Relációs adatbázisok ismerete, SQL lekérdezés megírásának képessége.
• Objektum – orientált alapismeretek, strukturált gondolkodásmód.
• Jó kommunikáció.
• Angol nyelvtudás.

Elonyt jelent:

• Natív iOS és/vagy Android alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat.
• Orientáltság optimális UX kialakítására.
• Gyakorlati tapasztalat SQLite adatbáziskezelo használatában.
• Prism, MvvmLight, MvvmCross, valamint DI toolkitek (pl. Unity) ismerete.
• Átfogó ismeretek hálózati kommunikáció, kiemelten a WCF / REST API területén.
• Microsoft Azure Cloud tapasztalat.
• Microsoft minosítések.

Elérhetoség:
Gyori Tamás
tamas.gyori@reedglobal.com
06 1 8833-588

Reference: 34629424

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job