This job has ended. Find similar jobs.

Telefonos kárügyintézo

Posted 27 March by REED Specialist Recruitment Easy Apply Featured Ended
Nemzetközi biztosításközvetítési és kockázatkezelési területen tevékenykedo partnerünk számára munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, hosszú távra telefonos kárügyintézo munkakörbe.

Az alábbi feladatokban vehetsz részt:

• Bejövo hívások fogadása,
• Ügyfelek beazonosítása a kárrendezési rendszerben,
• Kárfelvételek végig vitele, károk elbírálása,
• A kárrendezéshez szükséges dokumentumok bekérése, érkeztetése és feldolgozása,
• Futáradatok egyeztetése, adatrögzítés,
• Az ügyfelek tájékoztatása a kárrendezéssel kapcsolatban,
• Kimeno hívások indítása folyó kárügyekkel kapcsolatban.

Fo elvárások:

• Érettségi,
• Call centeres vagy ügyfélkezelési tapasztalat,
• Jó döntéshozatali képesség,
• Jó kommunikációs készség,
• Önálló munkavégzésben való jártasság,
• Határozott fellépés.

Amit kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetoség,
• Kiváló munkakörnyezet, belvárosi munkavégzés (Corvin-negyed),
• Cafeteria és BKV bérlet fél év után,
• Elso hónapot követoen baleset-, egészség-, és életbiztosítás
• Munkaido: H-P: 8:45-17:15
• Azonnali munkakezdés.

Reference: 34637457

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job