The following job is no longer available:
Szoftvertesztelo

Posted 14 June by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal, rendszerüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk: SZOFTVERTESZTELO munkatársat.

Elvégzendo feladatok:

- Tesztelendo rendszerek alapos megismerése
- Tesztelési módszertan kidolgozása
- Tesztelési tervek kidolgozása
- Tesztelést segíto scriptek, kisebb tesztprogramok írása
- Tesztelést segíto alkalmazások kiválasztása, beüzemelése
- Automatizált tesztrendszer kialakítása
- Automatizált tesztek futtatása és esetenként manuális tesztelés lebonyolítása
- Riportok generálása

Elvárásaink:

- Linux operációs rendszer legalább felhasználói szintu ismerete
- Alapfokú programozói képességek (C/C++, Unix shell script, Java, C# közül egy vagy több ismerete)
- Hálózati alapismeretek, alapfokú hálózati kommunikációs ismeretek, hálózati forgalom analízis eszközök
- Alapfokú adatbázis-kezeloi ismeretek (Oracle, select, insert, stb.)
- Jó probléma átlátó képesség
- Jó dokumentációs képesség

Elonyt jelent:

- TDD folyamat ismerete
- Selenium keretrendszer ismerete
- JMeter, valamint JBoss applikációs szerver ismerete

Amit ígérünk munkatársainknak:

- Versenyképes fizetés
- Sokszínu, változatos, érdekes munka
- Szakmai fejlodés, továbbképzés támogatása
- Fejlodésre inspiráló, a szakmai tudást megosztó innovatív környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:

Tesanszki Szilvia

Szilvia.tesanszki@reedglobal.com

+361/88-33-514

Reference: 34429226

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job