This job has ended. Find similar jobs.

System Administrator

Posted 4 April by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
Szoftverfejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó partnercégünk számára keresünk
Rendszeradminisztrátor kollégát.

Feladatok:
• IT eszközök – hardware és software – szakmai felügyelete és kezelése
• szerverek és desktop gépek informatikai szolgáltatás-kiesésének minimalizálása, hibaelhárítása
• adatátviteli csatornák és berendezések ellenorzése, tesztje
• a cég rendszereinek fejlesztésében, új megoldások specifikációjában történo részvétel
• PC-k és szerverek SW szintu ellenorzése, felügyelete
• új programok tesztelése, dokumentálása
• felhasználók oktatása
• adatbázisok rendszeres ellenorzése, felügyelete
• mentések, archiválások
• belépteto rendszer üzemeltetése

Akit keresünk:
• Felsofokú informatikai végzettséggel és minimum 2-3 év rendszergazdai tapasztalattal rendelkezo szakember az alábbi ismeretekkel:
• Linux szerverek, adatbázisok, hálózatok és eszközök (router, switch – layer2, wifi)
• Microsoft Windows rendszergazdai ismerete
• Szakmai dokumentációk megértéséhez szükséges angol nyelvismeret
• Dokumentációkészítési jártasság
• Jó csapatjátékos, aki emellett önállóan is tud feladatokat elvégezni.
• Pozitív hozzáállású, a problémákra megoldandó feladatokként tekint.
• Precíz és fontos számára a minoségi munka.
• Jó kommunikációs képessége van, tud érvelni és a felhasználók nyelvén beszélni.

Elonyt jelent az alábbi területen szerzett tapasztalat:
• Samba Windows tartomány (policy) Desktop PC-k és laptopok rendszergazdai ismerete
• Virtualizált szerverkörnyezet (VmWare)
• Atlassian rendszerek (JIRA, Confluence, stb.) üzemeltetése
• Continous integration (Jenkins) szerver konfigurálása és üzemeltetése
• ITIL alapú muködési modell
• Valamely fejlesztési scriptnyelv
• Microsoft Azure, Office 365 üzemeltetése
• Alapveto biztonsági ismeretek (ssh, fail2ban, denyhosts, iptables, shorewall, apache2, apache2 security-mod)
• Legalább egy rendszerfelügyeleti szoftver ismerete (Nagios, Zabbix)

Amit kínálunk
• Változatos, folyamatosan fejlodo hw/sw környezet
• Versenyképes fizetés, cafeteria, lakástámogatás
• Szakmai kihívás és fejlodés
• Folyamatos szakmai képzések
• Rugalmas munkaido
• Emberközpontú, családbarát vállalati kultúra
• Motivált, vidám csapat

Elérhetoség:
Tesánszki Szilvia
szilvia.tesanszki@reedglobal.com
+361/88-33-514

Reference: 34540200

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job