This job has ended. Find similar jobs.

Python Developer

Posted 4 April by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
IT biztonsági fejlesztéssel foglalkozó partnercégünkszámára keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére: Python fejleszto

Feladataid lesznek:
? Biztonsági alrendszereket integráló, intelligens, magas biztonsági besorolású menedzsment rendszer, elsosorban backend részének tervezése, megvalósítása

Elvárások:
? 2+ év Python/Django tapasztalat
? önálló és csapatmunkára való képesség
? szakmai angol nyelvismeret

Elonyök:
? frontend fejlesztési tapasztalat framework-ök, lib-ek használatában (jQuery, Bootstrap, React)
? mesterséges intelligenciával és/vagy Big data-val kapcsolatos fejlesztésben szerzett tapasztalatok
? Linux rendszerek alapszintu adminisztrációs ismerete
? dokumentációs képesség angol nyelven

Amit kínálunk:
? rugalmas munkaido
? korszeru technológia
? érdekes és kihívásokkal teli munka
? szakmai fejlodés
? versenyképes (teljesítményt követo) jövedelem

Lokáció: Budapest, XIII. kerület

Kontakt:
Pajkos Norbert
norbert.pajkos@reedglobal.com
06 1 8833-511

Reference: 34535172

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job