This job has ended. Find similar jobs.

Project Manager

Posted 7 March by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
Vezeto megoldásszállító megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Projektvezeto

Feladatok:

• Részvétel az ajánlattételi és szerzodéskötési folyamatban
• Projekt siker/szkóp/cél követelmények meghatározása. Projekt sikerességi kritériumok elérése.
• Ügyfél kapcsolattartás, megbeszélések megszervezése, ügyfél problémák kezelése
• Minoség garantálása:
o Leszállított dokumentumok ellenorzése/minoségbiztosítása
o Teszteloi eroforrások menedzselése
• Fejlesztoi csapat feladatok menedzselése
• Scrum DS –ek rendszeres megtartása: akadályozó tényezok, projekt elorehaladás meghatározása
• Csapat motiváció, proaktivitás
• Aktív részvétel a problémák megoldásában, részvétel a rendszer tervezésében
• Felsovezetok rendszeres tájékoztatása
• Projekt nyereségesség követése/elorejelzése/biztosítása
• Részvétel a számlázási folyamatban

Elvárások:

• Legalább 3 éves szakmai tapasztalat projektvezetoi minoségben
• Felsofokú végzettség gazdasági/ muszaki/ IT területen
• Angol nyelvtudás
• Alapveto vezetoi, szervezoi ismeretek
• MS Office, MS Project haladó szintu ismerete

Elonyök:

• Agilis módszertanok ismerete
• Scrum master tanusítvány

Amit kínálunk:

• Stabil munkahely
• Céges eszközök biztosítása (laptop, telefon)
• Mentorálással segített fejlodési lehetoség
• Professzionális irodai környezet
• Fiatalos, nyitott, közvetlen légkör
• Változatos, önálló feladatok

Lokáció:
Budapest

Elérhetoség:
Gyori Tamás
tamas.gyori@reedglobal.com
+36 1 8833 588

Reference: 34625856

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job