This job has ended. Find similar jobs.

Pénzügyi munkatárs

Posted 4 April by Reed Specialist Recruitment Easy Apply Featured Ended
Ügyfelünk részére keresünk Pénzügyi munkatársat, aki szívesen csatlakozna
egy folyamatosan fejlodo vállalathoz az online utazás világában. Emberek milliónak segítenek naponta, hogy megtalálják a számukra legjobb utzási ajánlatokat, különbözo weboldalak ajánlatainak az összehasonlításával.

Legfontosabb feladatok
• Részvétel a havi számlázási folyamatokban
o Számlázás teljesköru adminisztrációja
o Számlák megkérése és begyujtése a partnereinktol
o A számlázási platform és az adatok frissítése, kezelése
o Kapcsolattartás a partnereinkkel
• Havi jövedelemriportok elokészítése
• Részvétel a havi, negyedévi, és éves zárásokban
• Ellenorzési folyamat támogatása, a jövedelem- és költségadatok minoségének biztosításával
• Különbözo elemzések, kimutatások készítése
• Költségmenedzsmentben való részvétel
• A folyamatok dokumentációinak naprakészen tartása
Amit toled várunk:
• Legyen tapasztalatod könyvelés/pénzügy területen
• Aktív eros középfokú angol nyelvtudást szóban és írásban egyaránt
• Számviteli folyamatok ismeretét
• Felelosségteljes és precíz munkavégzést
• Legyél motivált nem csak a hibák megtalálásában, hanem azok megoldásában is
Elony:
• Francia nyelvtudásod
• Nemzetközi munkatapasztaltod hasonló területen

Amit mi tudunk kínálni:
• A lehetoséget, hogy csatlakozz egy barátságos, nemzetközi vállalat csapatához
• Egy kihívásokkal és jutalmazásokkal teli munkahelyet
• A lehetoséget hogy fokozatosan fejlodj online környezetben és részt vegyél trainingeken ( pl.: google analytics, Adwords, SEO Tools)
• Egy könnyen elérheto, nyugodt és otthonos irodai környzetet, Budapest szívében
• Csocsó asztal, pénteki reggelik, és még rengeteg minden más

Reference: 34449616

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job