This job has ended. Find similar jobs.

Pénzügyi adminisztrátor

Posted 27 March by REED Specialist Recruitment Easy Apply Featured Ended
Partnercégünk egy magyar tulajdonú, nemzetközi piacokon is jelen lévo, elismert, innovatív szolgáltatásokat nyújtó vállalat, a vízkezelés és újrahasznosítás területén.

Határozott idotartamra, 3-4 hónapos idointervallumra keresünk kollégát a pénzügyi csapatba, adminisztrátori pozícióba.

Az alábbi feladatokban kellene segítened:
- A számlák adminisztrálása és naplózása
- Részt kell venned különbözo számlaelemzésekben, valamint a banki egyeztetések elokészítésében
- Fel kell dolgoznod a szállítói és a vevoi számlákat
- Támogatnod kell a könyvelok munkáját

Elvárások:
- Jó kommunikációs készség angol nyelven (foként írásban)
- Legalább 1 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
- MS Office ismeretek, különös tekintettel az Excel használatára
- Analitikus gondolkodásmód
- Általános matematikai ismeretek
- Alapos, pontos, precíz munkavégzés
Amit kínálunk:
- Határozott ideju munkavégzés egy stabil hátteru vállalatnál
- Szakmai fejlodés, tapasztalatszerzés
- Jó csapat, kiváló munkakörülmények
- Belvárosi, jól megközelítheto munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Reference: 34285667

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job