This job has ended. Find similar jobs.

Oracle PL/SQL Developer

Posted 4 April by Reed Specialist Recruitment Easy Apply Featured Ended

Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal, telekommunikációval kapcsolatos termékeket fejleszto, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó megbízónk számára keresünk munkatársat a következo pozíció betöltésére:
Oracle PL/SQL fejleszto

Az elvégzendo feladatok:
• A cég által korábban fejlesztett szoftverek továbbfejlesztése, hibajavítása
• Oracle PL/SQL fejleszto (Microsoft Windows/Linux) – heterogén környezetben, kliens-szerver architektúrában muködo szoftverek adatbázis-oldali, esetenként szerveroldali komponenseinek fejlesztése.
• Új szoftverfejlesztési projektekben:
 Tervezés
 Implementáció
 Fejlesztoi tesztelés
 Kapcsolódó dokumentációk készítése

Elvárásaink:
• legalább 3 év gyakorlat Oracle PL/SQL fejlesztésekben
• gyakorlat komplex adatbázis tervezésben
• legalább alapfokú Oracle adatbázis adminisztrátori ismeretek
• rendszerszintu gondolkodásmód, áttekintoképesség
• legalább alapfokú jártasság Java nyelvben elony
• jártasság MySQL, MSSQL rendszerekben elony
• Linux fejlesztoi környezet alapszintu ismerete elony
• TCP/IP, hálózati programozás ismeret elony
• IT biztonság, kriptográfia területén szerzett gyakorlat elony

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Sokszínu, változatos, érdekes munka
• Szakmai fejlodés, továbbképzés támogatása
• Fejlodésre inspiráló, a szakmai tudás megosztását támogató, innovatív környezet

Munkavégzés helye: Budapest
Kapcsolat:
Czuczor Attila
attila.czuczor@reedglobal.com
+361/88-33-518

Reference: 34200077

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job