This job has ended. Find similar jobs.

.Net Team Leader

Posted 8 March by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
Vezeto megoldásszállító megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

• Alkalmazások tervezése, eroforrások becslése a fejleszto csapattal
• Szerver- és/vagy kliens oldali fejlesztés
• Új technológiák kutatása
• Unit tesztek írása
• Bug fixing
• Fejlesztoi dokumentáció készítés

Elvárások:

• Legalább 5 év szoftverfejlesztési gyakorlat
• .NET 4.0/4.5, WCF ismerete
• MS SQL Server 2012/2014/2016 ismerete
• Felsofokú végzettség
• Szoftverfejlesztési életciklust átfogó ismeretek
• NET MVC, CSS ismeret
• Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

• Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelento feladatok és projektek
• A legújabb technológiák megismerésének lehetosége
• Folyamatos képzések, szakmai fejlodés támogatása
• Rugalmas munkavégzés
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Biztos munkahely, versenyképes jövedelem

Lokáció:
Budapest

Elérhetoség:
Gyori Tamás
tamas.gyori@reedglobal.com
+36 1 8833 588

Reference: 34362612

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job