This job has ended. Find similar jobs.

Linux Rendszermérnök

Posted 4 April by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
Partnercégünk új kollégát keres csapatába az alábbi pozíció betöltésére: Linux rendszermérnök

Az új munkatárs feladatai lesznek:
? Munkavégzés az ügyfelek LAN illetve WAN méretu rendszereiben, változó, vegyes informatikai környezetben
? A cég által fejlesztett egyedi alkalmazások üzemeltetés-támogatása
? Ügyelet és rendelkezésre állás rotációban
? Részvétel fejlesztési illetve integrációs projektekben

Elvárások az ideális jelölttel szemben:
? Linux rendszermérnöki ismeretek és tapasztalat
? Nyitottság a különbözo technológiák iránt mind Linux mind Windows rendszerekben
? Népszeru script nyelvek használata (UNIX/Linux shell, PHP, Perl, Python)
? Ügyfélorientált „can-do” attitud
? Informatikai biztonságtudat és elhivatottság
? B kategóriás jogosítvány

Elonyt jelent:
• Felsofokú informatikai vagy muszaki végzettség
• Angol nyelv társalgási szintu ismerete
? DevOps beállítottság
? Hálózati ismeretek (CCNA)
? Virtualizációs ismeret (VMware, OpenStack)

Amit ígérünk munkatársainknak:
? Versenyképes fizetés
? Sokszínu, változatos, érdekes munka
? Szakmai fejlodés, továbbképzés támogatása

Location: Budapest, VI. kerület

Contact:
Norbert Pajkos
norbert.pajkos@reedglobal.com
06 1 8833-511

Reference: 34273214

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job