The following job is no longer available:
Key account menedzser

Posted 17 October by Budapest Technology
Easy Apply Featured Ended
Egyedi megoldásokat nyújtó szoftverfejleszto partnerünk munkatársat keres a következo pozícióba:

Key Account Manager

Feladatok:

• Dedikált személyként kapcsolattartás kiemelt céges ügyfelekkel.
• Ügyfélelégedettség növelése.
• A kiemelt ügyfelekkel kapcsolatos támogatási szolgáltatások és fejlesztési projektek menedzselése. (Például meglévo szoftverek továbbfejlesztési projektjei, üzemeltetési támogatási szolgáltatás.)
• Fejlesztési igények kezelése, ajánlatadás menedzselése, támogatási igények kezelése, adminisztrációja.
• Kiemelt ügyfelekhez tartozó szolgáltatások és projektek idoszakos elszámolásainak menedzselése, adminisztrálása.
• A kiemelt ügyfeleket kiszolgáló projekt csapat koordinálása és vezetése.
• Az ügyfeleknél új területek, osztályok megismerése, új kapcsolatok kialakítása.
• A kiemelt ügyfelek részére nyújtott szolgáltatás- és projekt portfolio menedzselése, bovítése.
• Up-sell, X-sell

Elvárások:

• Felsofokú informatikai vagy muszaki területen szerzett végzettség.
• Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
• Üzleti környezetben megvalósított, egyedi szoftverfejlesztési projektekben szállítói oldalon szerzett több éves, szélesköru tapasztalat.
• Üzletkritikus projektben, szállítói oldalon szerzett tapasztalat.
• ERP vagy ügyviteli rendszer implementációiban szerzett projekt manageri tapasztalat.
• Tapasztalat több, párhuzamosan futó szoftverfejlesztési projekt menedzselésében.
• 5-15 fos fejlesztoi csapat és alvállalkozók menedzselésében szerzett tapasztalat.
• Alapos módszertani ismeretek (Agile, Waterfall) és több éves gyakorlat.
• Asszertívan kommunikáló, jól érvelo és kérdezo, határozott személyiség.
• Eros projektgazda szemlélet és magas felelosségvállalási szint.
• Eros tulajdonosi szemlélet.

Elonyt jelent:

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
• Sikeres értékesítési tapasztalat.
• Support vezetoként, szoftver termékmenedzserként szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

• Modern technológiák, eszközpark
• Szakmai képzések
• Versenyképes fizetés

Kontakt:

Gyori Tamás
tamas.gyori@reedglobal.com
06 1 8833-588

Reference: 35473488

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job