The following job is no longer available:
Könyvelo

Könyvelo

Posted 13 June by REED Specialist Recruitment Easy Apply Featured Ended
Szeretnél Magyarország egyik vezeto könyvvizsgáló, üzleti és adótanácsadó vállalatánál dolgozni? Ha a válaszod igen, akkor te Te vagy a mi emberünk!

Nemzetközileg elismert partnerünk részére keresünk szakembert könyvelo pozícióba, tanácsadási területre.

Ha Te leszel az új munkatársunk, az alábbi feladatokra kell majd számítanod:

• Cégek teljes köru könyvelési feladatainak ellátása
• Zárásokban való részvétel
• Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfeleloen
• Adóbevallások készítése
• Hatóságokkal való kapcsolattartás (KSH, NAV, MNB)
• Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, számviteli kérdések megválaszolása
• Egy kisebb szakmai csapat munkájának az irányítása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
• Szakirányú felsofokú végzettséggel rendelkezel
• Van már legalább 2 év tapasztalatod teljes köru könyvelésben
• Középszinten ismered és használod az angol nyelvet
• Magabiztosan kezeled a MS Office-t (elsosorban Excel és Word)

Mit kínálunk?
• Hosszútávú, fejlodésekkel teli munkalehetoséget
• Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatásokat
• Mobiltelefon használatot
• Lehetoséget arra, hogy továbbképzéseinken szakmai tudásod gyarapítsd
• Városközponthoz közeli, jól megközelítheto munkavégzést
• Élet- és utasbiztosítást

Állás, munka területe(i):
• Pénzügy, Könyvelés
• Könyvelés
• Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Reference: 34075373

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job