The following job is no longer available:
Java Developer

Posted 12 June by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal, telekommunikációval kapcsolatos termékeket fejleszto, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó megbízónk számára keresünk munkatársat a következo pozíció betöltésére:
Senior Java fejleszto

Az elvégzendo feladatok:
• Heterogén környezetben, kliens-szerver architektúrában muködo szoftverek Windows kliensoldali ill. Linux szerveroldali komponenseinek fejlesztése.
• A cég által korábban fejlesztett szoftverek továbbfejlesztése, hibajavítása
• Új szoftverfejlesztési projektekben:
1. Tervezés
2. Implementáció
3. Fejlesztoi tesztelés
4. Kapcsolódó dokumentációk készítése

Elvárásaink:
• gyakorlat Microsoft Windows alapú fejlesztésekben
• stabil GUI fejlesztoi és objektum-orientált nyelvi alapok
• stabil Java nyelv ismeret (legalább 5 év gyakorlat)
• tapasztalat legalább néhány fos fejlesztoi csoport irányításában, feladatok modulbontásában, kiosztásában, összehangolásában
• programnyelv-független, nyitott gondolkodásmód
• rendszerszintu gondolkodásmód, áttekintoképesség
• fejlesztoi szintu adatbázis-kezeloi ismeretek (SQL)

Elonyt jelent:
• Java GWT, Oracle Weblogic ismerete elony
• Delphi, C/C++ nyelvek ismerete elony
• Linux fejlesztoi környezet ismerete elony
• mobil platform (Android, iOS) fejlesztoi ismeret elony
• szoftver-ergonómiai ismeret elony

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Sokszínu, változatos, érdekes munka
• Szakmai fejlodés, továbbképzés támogatása
• Fejlodésre inspiráló, a szakmai tudás megosztását támogató, innovatív környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:
Attila Czuczor
attila.czuczor @reedglobal.com
+36 1/88-33-518

Reference: 35368900

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job