This job has ended. Find similar jobs.

Java Developer

Posted 8 March by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
Szoftverfejlesztéssel, tanácsadással és rendszerintegrációval foglalkozó megbízónk az alábbi pozícióba keres munkatársat:
Senior Java fejleszto

Feladatok:

• Fejlesztés / tesztelés
• Konfiguráció menedzsment eszközök használata
• Programhibák elemzése és hibaelhárítása
• Logikai, fizikai rendszerterv elkészítésében közremuködés
• Ügyféllel való folyamatos egyeztetés a fejlesztés, tesztelés és támogatás során
• Dokumentációk elkészítése

Elvárások:
• 2-3 év JAVA programozói munkatapasztalat
• Szakirányú informatikai vagy muszaki felsofokú végzettség
• Háromrétegu alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Kiváló programozói ismeretek (Java EE vagy Spring Framework)
• JPA alapú entitás modellezésben szerzett tapasztalat
• Webes alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
• Pontos, igényes munkavégzés

Elonyök:
• Java EJB 3.1
• Spring Data JPA, Webflow
• JAXB, JAXWS
• Java alkalmazás szerverek ismerete (JBoss, GlassFish)
• JSF / Prime Faces / Vaadin
• jQuery, CSS

Amit mi kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Tapasztalt vezeto tanácsadók és szakértok irányítása mellett, változatos, magas szakmai felkészültséget kívánó projektekben való részvétel
• Kituno munkafeltételek
• Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú, fiatalos csapat
• Innovatív szervezeti kultúra
• Rugalmas – eseti alapon home office – munkavégzés
• Folyamatos fejlodési lehetoség különbözo hazai és nemzetközi projekteken

Lokáció: Budapest
Kontakt:
Tamás Gyori
tamas.gyori@reedglobal.com
06 1 8833-588

Reference: 34365877

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job