This job has ended. Find similar jobs.

Front-End Developer

Posted 4 April by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
Partnercégünk új kollégát keres csapatába az alábbi pozíció betöltésére Front-end Developer

Az új munkatárs feladatai lesznek:

? Oldalaink front-end fejlesztése, a sitebuildtol a beépítésig
? Jelenleg is muködo oldalaink kinézeti frissítése kapott designok és irányelvek alapján

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

? Van tapasztalatod front-end fejlesztés és sitebuild területeken, amit referenciákkal is alá tudsz támasztani
? Remekül kiismered magad mind HTML5-ben, mind CSS3-ban
? Elkötelezett vagy a tiszta és olvasható kód eloállítása iránt
? Nincs gondod a reszponzív oldalak összeépítésével
? Behatóan ismered a Bootstrapet és a jQueryt
? Elég talpraesett vagy ahhoz, hogy ha valamit nem tudsz fejbol, akkor angolul írt segítségekkel boldogulj a neten
? Csapatszellem és proaktivitás - ha van egy jó ötleted, ne félj megosztani másokkal

Elonyt jelent:
? Fejlesztettél már Symfony keretrendszer alatt (elsosorban Twiggel)
? Ismersz valamilyen JS alapú template-ezot (pl. handlebars)
? Verziókezelok használatának ismerete (svn, git)
? Nem rémít meg a PHP sem

Amit mi ajánlunk:

? Fiatalos csapat
? Rugalmas munkaido (Törzsido: 10-14)
? Csapatunkban minden korosztály képviselteti magát
? Empatikus, támogató környezet
? Lehetoség új technológiák bevezetésére, használatára
? Technológiai szabadság
? Cafeteria
? Versenyképes juttatási csomag

Location: Budapest, VII. kerület

Contact:
Attila Czuczor
attila.czuczor@reedglobal.com
06 1 8833-518

Reference: 34429180

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job