This job has ended. Find similar jobs.

elektrokonstruktér

Posted 9 March by Brno Engineering Easy Apply Featured Ended
Ve spolupráci s prední svetovou spolecností, zamerenou na vývoj a výrobu automatizovaných systému na zákázku, hledáme k posílení týmu cloveka na pozici Elektrokonstruktér.

Na této pozici bude Vaším úkolem:
• Navrhovat elektrické zapojení (rozvadece, svorkovnicové skríne)
• Starat se o technické podklady pro jednoúcelové stroje

Budete mít možnost pracovat ve firme, která se neustále rozrustá a získává nové a nové zakázky, komunikovat s týmem odborníku ve výrobní hale i v zahranicí, dostanete se k nejnovéjším a nejmodernejším technologiím i možnosti nacerpat zkušenosti ze zahranicí.

Váš profil:
• Vzdelání technického zamerení – elektrotechnika
• Znalost softwaru AutoCad nebo Eplan (spolecnost využívá Eplan)
• Schopnost být kreativní pri rešení složitých technických úkolu
• Vyhláška c. 50/1978
• Komunikativní znalost AJ-mezinárodní prostredí

Klient nabízí:
• Práce v atraktivním zázemí silné mezinárodní spolecnosti
• Nárocné a zajímavé projekty v príjemném neformálním pracovním prostredí
• Velmi motivující platové ohodnocení a další benefity
• Vynikající odborná príprava a školení
• Príležitost pro kariérní rust

Místo pracovište: Zlínský kraj
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato príležitost zaujala a splnujete výše uvedené požadavky, neváhejte me kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se teší
Lenka Zufalá, REED – Engineering
+420 702 093 129; lenka.zufala@reedglobal.com

Odpovedí na tento inzerát ci zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údaju dle zákona c.101/2000 Sb., o ochrane osobních údaju. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Reference: 34646965

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job