This job has ended. Find similar jobs.

Adatbázis fejleszto

Posted 6 February by Budapest Technology Easy Apply Featured Ended
Követeléskezeléssel foglalkozó megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:

• PL/SQL, Oracle, 10g, 11g/12c programozási ismeretek (SQL Loader, tárolt eljárások, packagek, triggerek, nézetek, complex rendszerek fejlesztése)
• Minimum 3 év, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,
• Rendszertervezésben szerzett gyakorlat, adatbázis normalizáslás,
• Folyamatszemléletu látásmód,
• Szakmai angol megértése,
• Precíz, hatékony munkavégzés,
• Minoségorientált szemlélet,
• Új technológiák megtanulására való nyitottság.

Kihívások, melyekkel munkád során találkozni fogsz:

• Oracle alapú fejlesztések kivitelezése PL/SQL nyelven,
• Adatbázis alapú üzleti logika fejlesztése a vállalati keretrendszer fejlesztése,
• Adattárház fejlesztési feladatok,
• A csapat tagjaként segíteni a többi fejleszto munkáját,

Amit a cég nyújt:

• Versenyképes fizetést,
• Hosszú távú munkalehetoséget,
• Egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet – karriermenedzsmentet,
• Széles köru tapasztalatszerzési lehetoséget,
• Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetoséget,
• Rendszeres belso és külso képzéseket, tréningeket,
• Biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,
• Jól felszerelt, modern munkahelyet (IntelliJ Ultimate Edition) és kellemes, fiatalos környezetet,

Amit elonyben részesítünk:

• Adattárház fejlesztési tapasztalatot,
• Agilis módszertan gyakorlati ismeretét,
• Magas szintu Oracle, PL/SQL programozási tapasztalatot,
• Verziókezelo rendszer használata során szerzett tapasztalatot (GIT, SVN),
• Oracle DBA jártasságot,
• SQL optimalizálásában szerzett gyakorlatot.

Lokáció: Budapest

Kontakt:
Gyori Tamás
tamas.gyori@reedglobal.com
+36 1 883 3588

Reference: 34412915

Bank or payment details should not be provided when applying for a job. reed.co.uk is not responsible for any external website content. All applications should be made via the 'Apply now' button.

Report this job